Past Participants

Listed below are participants in the first six Media & Communication Department Alumni Weeks, 2011 to 2017.

Gabrielle Aboodi ’14

Sujata Adamson-Mohan ’05

Michael Alexander ’05

Elana (Zygman) Banin ’10

Alexandra Beni ’11

Gabe Bernstein ’15

Jillian Bevacqua ’11

Gregg Bevan ’97

Kurt Beyer ’11

Elise Bish ’10

Tricia (Conti) Bowman ’08

Kendall Bryant ’05

Justin Buchbinder ’04

Jackson Bull ’11

Kaitie Burger ’12

Deborah Caldwell ’84

Jerry Canning ’85

Joe Caporoso ’09

David Carey ’12

Larry Carney ’99

John Carter ’11

Russ Choma ’03

Laura Cirigliano ’05

Jeri Cohen ’85

Kathy Cruz ’15

Katherine Dalldorf ’16

Ellen Delisio ’82

Kimberly Detwiler ’99

Julie Eisen ’07

Jana Elfenbein ’11

Ashley B. Farkas ’08

Rebecca Favocci ’12

Kyrie Fisher ’13

Jillian Fligge ’11

Jonathan Flint ’13

Insley Fowler ’09

Jeremy Fuchs ’14

Jennifer Gable ’10

Hayley Galembo ’14

Lindsey Getz ’04

Taylor Gibb ’16

Emma Gillam ’14

Kevin Glancy ’16

Sara Grasberg ’14

Steven M. Grossman ’00

Jordan Gruber ’14

Nikki Rhoads Gum ’08

Ariel Jaffe ’12

Rachel Jakubowitcz ’12

Vernon Jordan, III ’16

Kaliope Kambouroglos ’11

Laurie Kamens ’08

Jessica Kasza ’11

Elizabeth Kelsey ’04

Philip Lakin ’09

Jonathan Landau ’12

Heather (Fox) Lavin ’08

Scott Lazar ’96

C.J. Lenat ’99

Jesse Lerner ’15

Ben Levine ’11

Jennie Love ’00

Andalisa Lopez ’12

Jack McCallum ’71

Mark McGillivray ’14

Brian C. Meeley ’89

Jeanette Meibach ’11

Jeremy Menard ’12

Heather Mill ’10

Jared M. Miller ’07

Tim Murray ’09

Matt Musick ’12

Alicia Nathanson ’95

Jesse Neider ’04

Jonathan B. Nelson ’09

Nick Noto ’01

Kim O’Brien ’09

Katie Peikes ’15

Ali Perry ’09

Andrew Rhodes ’11

Katie Rie ’12

Cathie-Marie Roca ’11

Miryam Roddy ’88

Anna Rofsky ’13

Stacy Romascavage ’07

Sarah Rosenthanl ’10

Leah Rovner ’09

Joshua Sacks ’02

Jessica Scanlon ’16

Daniel Schloss ’15

Allison C. Schnall ’08

Catherine Schwartz ’11

Caroline Shadood ’09

Lisa Siciliano ’10

Angela Sisco ’13

Diana Skowronski ’07

David Slotnick ’11

Ann-Marie Smith ’92

Ashley Smith ’15

Chris Smith ’91

Tina Okun Smith ’90

Donna Somerville ’85

Katie (Gottlieb) Southwick ’06

Malcolm Spurlock ’16

Heather Suffin ’96

Max Suitovsky ’14

Diane A. Tamulavage ’13

Ian Tauber ’89

Brian Teta ’98

Alana Torres ’09

Margo Trott Mukkulainen ’90

Alex Van Rees

Deidre Varga ’00

Molly Weinberg ’11

Elizabeth Whitney ’04

Meredith Williams ’06

Amanda Wong ’14

Donna Wright Sommerville ’85

Matt Yallof ’90

Lauren Zipkin ’16

css.php