Past Participants

Listed below are participants in the first eight Media & Communication and Film Studies Alumni Weeks, 2011 to 2018.

Gabrielle Aboodi ’14

Sujata Adamson-Mohan ’05

Michael Alexander ’05

Elana (Zygman) Banin ’10

Alexandra Beni ’11

Gabe Bernstein ’15

Jillian Bevacqua ’11

Gregg Bevan ’97

Kurt Beyer ’11

Elise Bish ’10

Tricia (Conti) Bowman ’08

Kendall Bryant ’05

Justin Buchbinder ’04

Jackson Bull ’11

Kaitie Burger ’12

Deborah Caldwell ’84

Jerry Canning ’85

Joe Caporoso ’09

David Carey ’12

Larry Carney ’99

John Carter ’11

Russ Choma ’03

Laura Cirigliano ’05

Jeri Cohen ’85

Kathy Cruz ’15

Katherine Dalldorf ’16

Ellen Delisio ’82

Kimberly Detwiler ’99

Julie Eisen ’07

Jana Elfenbein ’11

Ashley B. Farkas ’08

Rebecca Favocci ’12

Kyrie Fisher ’13

Justine Flax ’05

Jillian Fligge ’11

Jonathan Flint ’13

Insley Fowler ’09

Jeremy Fuchs ’14

Jennifer Gable ’10

Hayley Galembo ’14

Lindsey Getz ’04

Taylor Gibb ’16

Emma Gillam ’14

Kevin Glancy ’16

Sabrina Gonzales ’15

Sara Grasberg ’14

Steven M. Grossman ’00

Jordan Gruber ’14

Nikki Rhoads Gum ’08

Sophie Hirsh ’14

Sarah Inocencio-Miller ’16

Ariel Jaffe ’12

Rachel Jakubowitcz ’12

Vernon Jordan, III ’16

Kaliope Kambouroglos ’11

Laurie Kamens ’08

Jessica Kasza ’11

Sadie Katz ’17

Elizabeth Kelsey ’04

Kyrie Fisher ’13

Ryan Killeen ’12

Gabrielle Korn ’16

Alyssa Kratz ’17

Philip Lakin ’09

Jonathan Landau ’12

Heather (Fox) Lavin ’08

Scott Lazar ’96

C.J. Lenat ’99

Jesse Lerner ’15

Ben Levine ’11

Jennie Love ’00

Andalisa Lopez ’12

Molly Majewicz ’17

Jack McCallum ’71

Mark McGillivray ’14

Brian C. Meeley ’89

Jeanette Meibach ’11

Seth Mellman ’75

Jeremy Menard ’12

Heather Mill ’10

Jared M. Miller ’07

Alex Mulhearn ’11

Tim Murray ’09

Matt Musick ’12

Alicia Nathanson ’95

Jesse Neider ’04

Jonathan B. Nelson ’09

Nick Noto ’01

Kim O’Brien ’09

Katie Peikes ’15

Ali Perry ’09

Andrew Rhodes ’11

Katie Rie ’12

Cathie-Marie Roca ’11

Miryam Roddy ’88

Anna Rofsky ’13

Stacy Romascavage ’07

Sara Rosenman ’17

Sarah Rosenthal ’10

Leah Rovner ’09

Joshua Sacks ’02

Jessica Scanlon ’16

Daniel Schloss ’15

Allison C. Schnall ’08

Catherine Schwartz ’11

Christopher Seivard ’86

Caroline Shadood ’09

Lisa Siciliano ’10

Angela Sisco ’13

Diana Skowronski ’07

David Slotnick ’11

Ann-Marie Smith ’92

Ashley Smith ’15

Chris Smith ’91

Tina Okun Smith ’90

Donna Somerville ’85

Katie (Gottlieb) Southwick ’06

Malcolm Spurlock ’16

Heather Suffin ’96

Max Suitovsky ’14

Diane A. Tamulavage ’13

Ian Tauber ’89

Brian Teta ’98

Diana Tirendi ’07

Alana Torres ’09

Margo Trott Mukkulainen ’90

Alex Van Rees

Deidre Varga ’00

Molly Weinberg ’11

Dylan White ’14

Elizabeth Whitney ’04

Meredith Williams ’06

Amanda Wong ’14

Donna Wright Sommerville ’85

Matt Yallof ’90

Maggie Zerbe ’17

Lauren Zipkin ’16

css.php